sobota, 21.04.2018
Turystyka i promocja
VII Pomorska Młodzieżowa Sesja Krajoznawcza PTTK
dodano: 09.11.2016.
We wtorek 8 listopada w Szkole Łacińskiej w Malborku odbyła się VII Pomorska Młodzieżowa Sesja Krajoznawcza PTTK. Organizatorami sesji byli Pomorska Komisja Krajoznawcza PTTK oraz Oddział Przewodnicki PTTK im. Stefana Dubyny w Malborku.

czytaj więcej
 
Regionalne obchody Światowego Dnia Turystyki
dodano: 13.10.2016.
7 października br. w Europejskim Centrum Solidarności odbyła się uroczystość regionalnych obchodów Światowego Dnia Turystyki. W tym roku przyświecało mu hasło "Turystyka dla wszystkich - promocja powszechnej dostępności".

czytaj więcej
 
Spacery po Malborku z PTTK - Podsumowanie
dodano: 26.09.2016.
W roku 2016 nasze miasto obchodzi 730-tą rocznicę nadania praw miejskich. Miasto posiadające bogatą i niekiedy skomplikowaną historię. Historię, która wciąż wymaga zbadania i opisania. Nasza świadomość oraz tożsamość to niezwykle ważne elementy kształtujące także dzień dzisiejszy. Warto je poznawać i dlatego w ramach obchodów tego pięknego jubileuszu pragniemy przypomnieć a może też zapoznać mieszkańców Malborka z jego historią.

czytaj więcej
 
Odwiedziny holenderskich dziennikarzy turystycznych
dodano: 15.09.2016.
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna we współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Informacji  Turystycznej w Amsterdamie, Lokalną Grupą Działania Żuławy i Mierzeja oraz Starostwem Powiatowym w Nowym Dworze Gdańskim w dniach 12-16.09.16 organizuje wizytę studyjną dla dziennikarzy turystycznych z Holandii. Celem wizyty jest przedstawienie oferty turystycznej niezwykłego terenu jakim są Żuławy Wiślane.

czytaj więcej
 
"Pomorze na weekend" - TVP Gdańsk w Malborku
dodano: 03.08.2016.
We wtorek 2 sierpnia z wizytą do Malborka przyjechała ekipa telewizyjna TVP Gdańsk, która na terenie miasta realizowała materiał do programu telewizyjnego "Pomorze na weekend".

czytaj więcej
 
Polska zobacz więcej- Weekend za pół ceny!
dodano: 02.08.2016.
W imieniu Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki zachęcamy do zapoznania się z zaproszeniem oraz regulaminem akcji ?Polska zobacz więcej- Weekend za pół ceny?.

Akcja ?Polska zobacz więcej ? weekend za pół ceny? jest działaniem promocyjnym mającym na celu przedłużenie sezonu turystycznego w Polsce i propagowanie udziału Polaków w wyjazdach turystycznych na terenie Polski. W ramach akcji podmioty świadczące zgodnie z prawem usługi turystyczne na terenie Polski zaoferują zniżki na wszystkie lub wybrane produkty i usługi turystyczne świadczone w ramach swojej działalności.
czytaj więcej
 
Dzielnica Piaski - czwarty spacer z przewodnikiem
dodano: 23.06.2016.
7 maja rozpoczął się cykl Spacerów z przewodnikiem organizowany przez Oddział Przewodnicki Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Stefana Dubyny w Malborku,  na okoliczność jubileuszu 730-lecia nadania praw miejskich.
Cykl 10 spacerów "MALBORK - POZNAJ MOC HISTORII" ma ukazać różnorodność Naszego miasta. Przybliżyć jego historię, wielokulturowość i przeobrażenia architektoniczne od najdawniejszych czasów pierwotnego osadnictwa aż po dzień dzisiejszy. Odkrywać ciekawostki i tajemnice Malborka. Poniżej relacja PTTK z czwartego spaceru.


czytaj więcej
 
Przyznano nagrody w kampanii Malbork kocham to miasto
dodano: 16.06.2016.
Za nami weekend pełen emocji i wrażeń. Kolejna edycja kampanii "Malbork Kocham To Miasto" zakończyła się sukcesem. Rozdaliśmy wiele nagród, a uśmiechy nie schodziły z twarzy najmłodszych.
czytaj więcej
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 162Dodaj |